„AGH to dobre rozwiązanie!” –

Cykl spotkań dla kandydatów na studia

 

W roku szkolnym 2014/2015, w ramach projektu WIEDZA – PASJA – WIĘŹ, zaprosiliśmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na nowy cykl spotkań informacyjnych pt. „AGH to dobre rozwiązanie!". Wychodząc naprzeciw młodym ludziom, którzy stoją przed wyborem dalszego kierunku rozwoju, prezentujemy bogatą ofertę kształcenia Akademii Górniczo-Hutniczej.


AGH to wyjątkowe miejsce, w którym studenci zdobywają wiedzę i umiejętności, dzięki którym mogą aktywnie i z powodzeniem rozpocząć życie zawodowe. Oferta kierunków i specjalności prowadzonych w AGH jest tak szeroka, że każde ze spotkań chcemy poświęcić innej dziedzinie naukowej. W ramach cyklu „AGH to dobre rozwiązanie!" przedstawiamy nowoczesny charakter prowadzonych przez nas studiów, jednocześnie przybliżając uczniom zagadnienia z takich dziedzin jak m.in. technologie IT, energetyka, inżynieria materiałowa czy konstrukcje i projektowanie inżynierskie.


Szerokie spektrum możliwości, jakie stwarza nasza uczelnia, najlepiej potwierdzają sukcesy zawodowe absolwentów oraz osiągnięcia pracowników i studentów AGH. W ramach projektu WIEDZA - PASJA - WIĘŹ osoby reprezentujące każdą z powyższych grup prezentują swoje dokonania, sukcesy, pasje oraz zainteresowania. To właśnie oni, Ambasadorowie marki AGH prowadzą wykłady oraz prezentacje popularnonaukowe.

 

 

Relacja z I spotkania dla kandydatów – Inżynieria materiałowa

 

 

 

 

Relacja z II spotkania dla kandydatów – Elektronika, elektrotechnika i technologie IT

 

 

 

 

Relacja z III spotkania dla kandydatów – Energetyka, ekologia i nauki o Ziemi

 

 

 

 

Relacja z IV spotkania dla kandydatów – Humanistyka i zarządzanie

 

 

 

 

Relacja z V spotkania dla kandydatów – Konstrukcje inżynierskie i budownictwo

 

 

 

 

All rights reserved © 2014 Akademia Górniczo-Hutnicza